NAZMİ ÇOBAN Saray Belediye Başkanı

"Saray'da Halk kazandı"

YAZ OKULLARI AÇILIŞ KONUŞMASI…

Posted by nazmicoban 29 Haz 2011

Sevgili öğrenciler,değerli anneler,babalar.Saray Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında ikincisini düzenlediğimiz yaz okulları hepinize hayırlı olsun.

Belediye başkanınız olarak çağımızda en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğunun bilincindeyim.Bu bilinçle Futbol,basketbol,voleybol,badmington,tiyatro,İngilizce,almanca,gitar,bağlama,keman alanlarında toplam on branşta çocuklarımızın gelişimini amaçlamaktayız.

 

Sevgili öğrenciler yıl boyunca okullarınızda emek verdiniz.Çalışkanlığınızı ve başarınızı ortaya koydunuz şimdi ise centilmenliğinizi,sportmenliğinizi,sanatçı ruhunuzu gösterecek ve geliştireceksiniz.

 

Sevgili öğrenciler değerli anne ve babalar.Yaz okullarında bir arada olmanın,hemşehrilik bilincini geliştirmenin,paylaşım ve dayanışma ruhunu güçlendirmenin , bir arada yaşamanın yolunu arıyoruz.Bununda çimentosu sanat ve spordur.Şöyle bir soru sorulabilir.Belediye olarak biz bu işi neden  istiyoruz?Yaz okullarını neden düzenliyoruz.? Bunun tek bir açıklaması var.Çocuklar biz sizleri çok seviyoruz.Sizlerin hayata daha iyi hazırlanmanızı,paylaşmayı öğrenerek bir arada olmanın getirdiği enerjiyi ve gücü görmenizi,hayata daha güçlü bir şekilde atılmanızı istiyoruz.

 

Bugün yaz okullarımızda sayımız 900 e ulaştı.Yaz okulları Sarayımızın geleceğine yapılan önemli yatırımlardan biridir.Böylesine önemli bir projede yaz okullarına katılan çocuklarımıza, Yaz okullarında görev alan öğretmenlerimize,bizlere çocuklarını emanet eden ailelerimize, yaz okulları kararını alan belediye meclisimize kent konseyimize ,Kaymakamlığımıza,milli eğitim müdürlüğüne,Atatürk ilkokul müdürlüğüne ve desteklerini esirgemeyen gönüllü sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: